خانه / مقالات / بهترین استاد قانون جذب در ایران و جهان | اساتید قانون جذب در ایران و جهان
تا 80 درصد تخفیف

بهترین استاد قانون جذب در ایران و جهان | اساتید قانون جذب در ایران و جهان

در این مطلب به معرفی اساتید قانون جذب در ایران و جهان و معیار های انتخاب بهترین اساتید قانون جذب می پردازیم

پس از انتشار فیلم راز در جهان افراد زیادی برای اولین بار با قانون جذب که یک روش جدید برای رسیدن به اهداف با استفاده از قدرت ذهن و نیروهای نامرئی کائنات بود

از آن زمان مدرس ها و اساتید زیادی در زمینه آموزش قانون جذب در سراسر جهان شروع به آموزش قانون جذب به مردم برای موفقیت در زمینه های مختلف زندگی از جمله سلامتی و ثروت مالی و روابط عاطفی و یافتن عشق و همسر ایده آل کردند

 

 

مشاهدۀ بهترین کتاب های آموزش قانون جذب

 

 

بهترین اساتید قانون جذب در جهان 

برخی از مشهورترین و بهترین اساتید آموزش قانون جذب در جهان به شرح زیر هستند :

 

استر هیکس 

استر هیکس (متولد ۵ مارس ۱۹۴۸) سخنران و نویسنده الهام بخش آمریکایی است.او ۹ کتاب را با همسرش جری هیکس همکاری کرده‌است، کارهای زیادی را دربارهٔ قانون جاذبه با انتشارات ابراهیم هیکس ارائه کرده‌است و در نسخه اصلی فیلم سال ۲۰۰۶ راز منتشر شده‌است. کتاب‌های هیکس، از جمله سری قانون جذب، بر اساس استر هیکس، «ترجمه شده از یک گروه از افراد غیر فیزیکی به نام ابراهیم» است. هیکس آنچه را که او انجام می‌دهد را به عنوان «بهره‌گیری از اطلاعات بی‌نهایت» توصیف می‌کند.

 

 

 

راندا برن 

راندا برن (به انگلیسی: Rhonda Byrne) (زاده ۱۹۴۵) نویسنده و تهیه‌کننده استرالیایی است. برن بیشتر برای نگارش سری کتاب‌های راز شناخته می‌شود. وی در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تأثیرگذار در دنیا معرفی شد.

 

 

 

کوین ترودو 

کوین ترودو (Kevin-Trudeau) کارآفرین خود ساخته و ثروتمند، نویسنده مشهور، سخنران و مشاور، متخصص خودیاری، چهره تلویزیونی، نت ورکر، مدرس دوره قانون جذب (سمینار آرزوی تو دستور توست) و فروشنده موفق آمریکایی و مولف کتاب های زیادی ( کوین ترودو 13 جلد کتاب دارد ) در زمینه های مختلفی مانند: موفقیت، سلامتی، تغذیه و کاهش وزن و روش های توسعه مالی است.

کتاب های کوین ترودو جزو پرفروش ترین کتاب های آمریکا محسوب می شود. «کتاب کوین ترودو» به مدت 29 هفته پشت سر هم رکورد دار بوده است.

 

 

 

باب پراکتور

باب پراکتور یکی از بی نظیرترین اساتید موفقیت در جهان بشمار می رود ، نکته ای که برای همگان مشهود است این است که موفقیت در زندگی او بصورت افسانه ای است تمام نشدنی و تکرار خواستن ها او را به استادی در زمینه موفقیت و قانون جذب تبدیل نموده که سالیانه بسیاری از شاگردان او به قله های آرزوهای خود دست می یابند .

باب پراکتور که در دوران جوانی تحصیل را کنار گذاشته بود وبدنبال راهی برای موفقیت می گشت با کتابی بی نظیر از ناپلئون هیل به نام “بیندیشید و ثروتمند شوید” آشنا می شود و جستجوی افراد موفق و ارائه راهکارهای کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید او را به نابغه موفقیت زمان خودش یعنی ارل نایتینگیل رساند.

 

 

 

جک کنفیلد

جک کنفیلد (Jack Canfield) نویسنده مشهور آمریکایی کتاب‌های خودآموز و یک سخنرانی انگیزشی است. او به خاطر نوشتن مجموعه کتاب‌های خودآموز با عنوان «سوپ مرغ برای روح» شهرت فراوانی دارد! با مجله موفقیت واگویه همراه شوید تا با زندگی کنفیلد آشنا شویم.

 

 

 

جو ویتالی

جو ویتالی (متولد 29 دسامبر 1954) مدرس روحانی است که بدلیل حضورش در فیلم راز و نوشتن کتاب های عامل جذب و محدودیت صفر مشهور شده است. هنگامیکه در خیابانهای دالاس کارتن خواب بود همواره مشتاق و علاقمند خواندن کتاب بود. کتاب های متافیزیک و تفکر مثبت او را بسمت استفاده از قانون جذب برای رشد و ترقی سوق دادند. ویتالی در حال حاضر در کنار همسرش نریسا ادن در استین تگزاس زندگی می کند.

 

 

 

جان آساراف 

جان آساراف که یک کودکی خیابانی بود ودر حال حاضر نویسنده کتابهای پر فروش بین المللی سخنران ومشاور مالی است .

هدف وی کمک به سرمایه گذاران برای پروتمندتر شدن و داشتن زندگی فوق العاده است .

وی بیست وپنج سال گذشته را صرف تحقیق در مورد مغز انسان ، فیزیک کوانتوم واستراتژیهای مربوط به کسب و کار کرده است زیرا این امور به موفقیت در بیزنس وزندگی ارتباط دارد. وی با به کار بستن آنچه که آموخته بود موفق به راه اندازی چهار شرکت مولتی میلیون دلاری از صفر شد و اکنون ایده های فوق العاده کار آفرین و پول سازیش را با سرمایه گزاران و صاحبان کسب وکارهای کوچک در سراسر جهان در میان می گذارد .

 

 

ناپلئون هیل

ناپلئون هیل (به انگلیسی: Napoleon Hill) متولد(۱۸۸۳ اکتبر ۲۶–۸ نوامبر ۱۹۷۰) نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود. یکی از معروف‌ترین اثر او، بیندیشید و ثروتمند شوید، یکی از پرفروشترین کتاب‌های جهان است. او به یکی از مشاور رئیس‌جمهور فرانکلین دی روزولت ۱۹۳۳–۳۶ تبدیل شد

 

 

جیم ران 

«اِ. جِیمز رآن»، معروف به جیم رآن(Jim Rohn)(۲۵ سپتامبرِ ۱۹۳۰م. – ۵ دسامبرِ ۲۰۰۹م) کارآفرین، نویسنده و سخن رانِ انگیزشیِ آمریکایی. کارهایِ او تأثیرِ مستقیمی بر آفرینش و گسترشِ افرادِ دیگری که در صنعتِ رُشدِ شخصی فعّالیّت داشتند، از قبیلِ آنتونی رابینز، مارک ویکتُر هَنسِن، برایان تریسی و جَک کَنفیلد داشت.

 

 

ارل نایتینگل

ارل نایتینگل ( Earl Nightingale ) در ۱۲ مارس ۱۹۲۱ در «لوس‌آنجلس» متولد شد. « ارل نایتینگل » یکی از پیشگامان فلسفه‌ی موفقیت در زندگی است و اثر آموزش‌های او در تعالیم بسیاری از مربیان نسل‌های بعدیِ موفقیت به‌وضوح قابل‌مشاهده است.

ارل نایتینگل آثار ارزشمند زیادی را وارد صنعت موفقیت کرده است. این آثار با توجه به زمان انتشار خود بسیار ارزشمند بوده و هیچگاه تکراری یا قدیمی نمی‌شوند و همیشه در بیوگرافی ارل نایتینگل وجود خواهند داشت.

موفقیت ارل نایتینگل از همینجا شروع شد و حاصل پذیرفتن پیشنهاد مدیر فروشش، کتابی بود به نام «عجیب‌ترین راز». این کتاب در کمال ناباوری، ۱ میلیون نسخه فروخت و جزو اولین کتاب‌های پرفروش تاریخ شد. البته دلیل اصلی این رکورد، سخنرانی های ارل نایتینگل در سال ۱۹۵۶ بود که با همین نام اجرا شد. وی با اجرای این سخنرانی، برنده جایزه Gold Record شد و به موفقیتی زیبا رسید.

 

 

لوییز هی 

لوییز هی (انگلیسی: Louise Hay؛ زادهٔ ۸ اکتبر ۱۹۲۶- درگذشته ۳۰ اوت ۲۰۱۷) یک سخنران انگیزشی، و نویسنده اهل ایالات متحده آمریکا است. او بنیان‌گذار انتشارات «خانه هی» است. او چندین کتاب در زمینه نو اندیشی و خودیاری نوشته است که از جمله می‌توان به کتاب شفای زندگی که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد، اشاره کرد، وی در سی اوت ۲۰۱۷ فوت کرد.

مشاهدۀ بهترین کتاب های آموزش قانون جذب

 

اساتید برتر قانون جذب در ایران 

در ایران هم افراد زیادی شروع به آموزش قانون جذب کرده اند که لازم است در ادامه شاخص هایی را برای یافتن بهترین بهترین استاد قانون جذب در ایران ارائه کنیم که در انتخاب درست یک آموزش مهم هستند :

 

به احساس تان پس از شنیدن دمو یا قسمتی از آموزش گوش کنید 

احساسی که شما پس از چند دقیقه گوش دادن به صحبت های یک شخص دارید در واقع نشان دهنده ی تناسب و هماهنگی مدرس با باورها و روحیات و خلق و خوی شماست و وقتی نتوانید حس خوبی با گوش دادن یا دیدن یک مدرس داشته باشید به احتمال زیاد آن مدرس در حال حاضر گزینه ی مناسب شما برای یادگیری نخواهد بود

 

درباره مدرس و استاد قانون جذب کمی تحقیق کنید  

اینکه شخصی که چیزی را آموزش می دهد خودش توانسته باشد با همان آموزش ها و اصول به موفقیت رسیده و نتجه گرفته باشد تضمین کننده درستی آن اصول است از این رو اگر کسی چیزی را صرفا حفظ کرده و می گوید نمی تواند مدرس خوبی برای آموزش آن مبحث باشد چون خودش تجربه و باوری نسبت به آن اطلاعات ندارد

 

علاوه بر محتویات به لحن گفتار مدرس توجه کنید 

لحن گفتار افراد تا حد زیادی در بردارنده ی اطلاعات روحی و روانی شخص و میزان باورش به درستی صحبت هایی است که می گوید همچنین از روی لحن می توان میزان تسلط و آرامش درونی یک مدرس را تشخیص داد که اگر ادعای آموزش اصول موفقیت را دارد باید در لحن خودش هم همین موضوع با حالتی از اطمینان و آرامش حاصل از رسیده به موفقیت مشخص باشد

 

قبل از خرید آموزش کمی اطلاعات مدرس را در عمل امتحان کنید 

اینکه شما پیش از خرید نسخه ی کامل هر آموزشی قسمتی از اصول آن را در عمل به کار بگیرید به شما نشان می دهد که آیا این اصول برای شخص شما کارایی دارند یا خیر و این موضوع می تواند به شما در انتخاب درست یک آموزش متناسب با خودتان که اثر بخشی زیادی برایتان داشته باشد کمک کند

 

مشاهدۀ بهترین کتاب های آموزش قانون جذب

 

 

کانال تلگرام آموزش رایگان قانون جذب 

بیش از 100 فایل آموزش رایگان قانون جذب و روش های عملی جذب پول و عشق و سلامتی در کانال تلگرام کلید ثروت قرار گرفته است جهت مشاهدۀ این فایل های آموزشی می توانید با مراجعه به آدرس زیر یا از طریق دکمه زیر عضو کانال شوید :

http://t.me/kelide3rvat

@kelide3rvat

ورود به کانال کلید ثروت

 

تا 80 درصد تخفیف
آموزش رایگان جذب ثروت و سلامتی و روابط عالی را در کانال کلید ثروت در تلگرام مشاهده نمایید@kelide3rvat

برای مشاهدۀ آموزش های رایگان لطفا به تلگرام kelide3rvat@ مراجعه نمایید

@kelide3rvat

https://t.me/kelide3rvat